Automobilio poliravimą atlikite patys su FLEX!

Jei siekiate, kad Jūsų transporto priemonė atrodytų nepriekaištingai, tikriausiai ne kartą girdėjote frazę – automobilių poliravimas. Tai procesas, kurio metu poliravimo pasta ir kempine pašalinami kėbulo netobulumai bei atkuriamas automobilio dažų blizgesys. 

Ne paslaptis, jog laikui bėgant automobilio dažai gali išblukti arba būti paveikti aplinkos, įbrėžimų ir kitokio nusidėvėjimo. Poliravimas – ne tik estetinis aspektas, jis taip pat gali apsaugoti automobilio dažus nuo pažeidimų, pašalinti įvairius teršalus ir išlyginti paviršių, sukurti apsauginį barjerą, padedantį išvengti purvo ir kitų kenksmingų medžiagų prilipimo prie dažų. Tokiu būdu automobilį išlaikysite ypač blizgų ir estetiškai atrodantį ilgą laiką. 


UAB „Gitana“, atsižvelgdama į automobilių poliravimo priemonių poreikį, skelbia viliojantį pasiūlymą „Pasidaryk pats“ - įsigyjant ekscentrinį poliruoklį FLEX XCE 10-8 125, kartu gausite 5 poliravimo priedus: žalią, violetinę, oranžinę poliravimo kempinėles ir dvi poliravimo pastas! 


Viskas priklauso nuo derinio

Automobilio kėbulo apdailos rezultatą lemia poliruoklio tipas, poliravimo pastos ir kempinės derinys. Pravartu žinoti, jog net ir galingiausias įrankis gali tinkamai neparuošti paviršiaus, jei kartu naudojama netinkama kempinėlė ar abrazyvas. 

Tai akcentuodami, siūlome įsigyti FLEX XCE 10-8 125 ekscentrinį poliruoklį, skirtą tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Tai universali, tačiau galinga poliravimo mašinėlė, turinti apsaugą nuo perkrovos ir savaiminio paleidimo, taip pat galinti tolygiai reguliuoti greitį, pastoviai jį palaikyti. Šį ekscentrinį poliruoklį ypač lengva naudoti, o pasirinkus tinkamas kempinėles, rezultatą išvysite iškart.

Įsigiję įrankį, kartu gausite 3-is skirtingų tipų kempinėles. Jų kietumą dažniausiai nurodo spalvos: 

  • Žalia – ypač kieta, atspari plyšimams ir aukštai temperatūrai. Naudojama smulkių duobelių, purslų ir įbrėžimų lyginimui; 

  • Violetinė – kieta, užtikrinanti optimalų aušinimą ir patikimą medžiagos šalinimą. Ji mažiau abrazyvinė nei žalia kempinėlė ir idealiai tinka šviežiems dažams; 

  • Oranžinė – vidutinio kietumo, atspari plyšimams ir aukštai temperatūrai. 

Taip pat, norint pasiekti geriausią automobilio poliravimo rezultatą, privalu naudoti poliravimo pastas. Šiuo atveju, jas gaunate net dvi: 

  • Poliravimo pasta P05/05 LDX – aukštos kokybės ir itin efektyvi, tinka visų tipų dažams, įskaitant ir atsparius įbrėžimams, taip pat medžiui. Be vaško, silikono ir kvapiklių; 

  • Poliravimo pasta P03/06LDX – speciali pasta įbrėžimų šalinimui, tinka visų tipų lakams poliruoti. Be silikono.

Kviečiame pasinaudoti pasiūlymu ir vasarą pasitikti su blizgančiu bei nuo aplinkos veiksnių apsaugotu automobiliu. Tegul blizga ne tik auksas, bet ir Jūsų transporto priemonė! 


Ekscentrinis poliruoklis ir poliravimo priedų rinkinys FLEX XCE 10-8 125


Prekių pristatymas

Elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes galite saugiai gauti DPD kurjeriu į namus ar darbą, pasiimti Omniva paštomate ar nemokamai atsiimti artimiausioje UAB „Gitana“ parduotuvėje. Prekes pristatysime per 13 darbo dienas.

Susijusios prekės

Kiti straipsniai